Skup domów z różnym stanem prawnym

Skup domów za gotówkę!

Sprzedaż domu z tzw. wolnej ręki bardzo często wymaga sporego zaangażowania i poświęcono czasu, a także zmusza nas do dodatkowego wkładu finansowego. Proces taki niekiedy wydłuża się w nieskończoność. Zaś fakt ten wprowadza nas w stan bezradności, szczególnie wówczas, gdy już i tak zmagamy się z problemami finansowymi. Warto zatem skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby móc szybko i bezpiecznie przeprowadzić sprzedaż problematycznej nieruchomości oraz sprawnie uporać się ze wszystkimi formalnościami.

Jako doświadczona firma od lat zajmujemy się fachową pomocą świadcząc usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości. Prowadzony przez nas skup domów to gwarancja szybkiej i bezpiecznej transakcji. Obywa się ona najczęściej w trzech prostych etapach: wycena domu, sporządzenie umowy w obecności notariusza oraz szybka wypłata gotówki.

 

Skup nieruchomości z problemami

Jaki dom możesz nam sprzedać?

Zajmujemy się skupem domów z różnymi problemami prawnymi i w każdym stanie technicznym, surowym i do remontu. Oferujemy skuteczne i szybkie działanie, aby dom pozostawiony w stanie nieużytku nie niszczał i tym samym nie tracił na wartości. Gotówkę wypłacamy ekspresowo!

Skupujemy nieruchomości z różnym stanem prawnym. W szczególności powierzana nam sprzedaż dotyczy domów:

  • z hipoteką;
  • ze spadku lub darowizny;
  • ze służebnością / dożywociem;
  • z wpisem komorniczym;
  • bez pozwolenia na użytkowanie;
  • z pożyczką prywatną /zadłużone;
  • z lokatorem.

 

Skup domów – wycena nieruchomości

Wycena domu w głównej mierze odnoszona jest do cen obowiązujących w danej okolicy. Na jej wysokość ponadto wpływa wiele istotnych czynników, między innymi: stan nieruchomości i jej lokalizacja, rok oraz standard wykończenia.

Prowadzona przez nas bezpłatna wycena domów zależy także od sytuacji prawnej:

domy wolne od wad prawnychok. 80% wartości nieruchomości
domy z wadami prawnymi zależnie od stopnia skomplikowania sprawy30-80% wartości nieruchomości

Po akceptacji wykonanej przez nas wyceny następuje kompletowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży domu. Następnie umawiamy dogodny termin wizyty u notariusza. W tym też miejscu następuje przelew środków pieniężnych lub ich gotówkowa wypłata.

 

Podkarpacka Kancelaria Nieruchomości

Działamy szybko, bezpiecznie i skutecznie! Zaufało nam już mnóstwo Klientów.