Skup działek: budowlane, rolne i inwestycyjne

Skup działek za gotówkę!

Sprzedaż działki, w której zostały zamrożone pieniądze niekiedy jest ostatecznym rozwiązaniem dla jej właściciela. Wówczas najbardziej liczy się szybkie znalezienie kupca i bezpieczeństwo przebiegu całej transakcji. Dodatkowo problemem niezwykle często jest skomplikowana sytuacja prawna działki, co znacznie utrudnia zainteresowanie potencjalnych nabywców. Dlatego też wtedy bardzo pomocne okazuje się wsparcie profesjonalnej Kancelarii Nieruchomości.

Od wielu lat na podkarpackim rynku nieruchomości zajmujemy się skupem różnego rodzaju działek. Są wśród nich między innymi działki budowlane, z wydanymi warunkami zabudowy, rolne, a także inwestycyjne. Oferujemy sprawny przebieg transakcji w następujących krokach: wycena działki, skompletowanie dokumentów i sporządzenie umowy w obecności notariusza oraz ekspresowa wypłata gotówki.

 

skup domów

Jaką działkę możesz nam sprzedać?

W ramach transakcji zakupu działki naszym Klientom pomagamy rozwiązać problemy prawne. Działamy według sprawdzonego schematu, który stanowi gwarancję bezproblemowej i błyskawicznej sprzedaży. Przygotowana przez nas oferta pozwala na ekspresowe odmrożenie gotówki oraz szybkie uporanie się z długami.

Skupujemy nieruchomości z różnym stanem prawnym. Wśród nich oferujemy również skup działek:

  • z hipoteką;
  • bez drogi dojazdowej;
  • bez służebności przejazdu;
  • z wpisem komorniczym;
  • ze służebnością / dożywociem;
  • z pożyczką prywatną;
  • zadłużone.

 

Skup działek – bezpłatna wycena

Wycena działki jest uzależniona od cen obowiązujących w danej okolicy. Na jej wysokość ponadto wpływa kilka innych czynników, na przykład lokalizacja, wielkość, kształt oraz dostęp do powszechnych mediów.

Prowadzona przez nas bezpłatna wycena działek zależy także od sytuacji prawnej:

działki wolne od wad prawnychok. 80% wartości nieruchomości
działki z wadami prawnymi zależnie od stopnia skomplikowania sprawy30-80% wartości nieruchomości

Po akceptacji wykonanej przez nas wyceny następuje kompletowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży działki. Następnie umawiamy dogodny termin wizyty u notariusza. W tym też miejscu następuje przelew środków pieniężnych lub ich gotówkowa wypłata. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane ze sprzedażą nieruchomości.

 

Podkarpacka Kancelaria Nieruchomości

Działamy szybko, bezpiecznie i skutecznie! Zaufało nam już mnóstwo Klientów.