Skup lokali użytkowych na Podkarpaciu

Skup lokali za gotówkę!

Sprzedaż lokalu użytkowego na rynku nieruchomości bywa często procesem dość długim i niełatwym. Staje się on tym bardziej większym wyzwaniem, jeżeli jest to lokal z zadłużeniem bądź zajęciem komorniczym. Natomiast z każdym miesiącem rosną zobowiązania czynszowe właściciela, mimo iż obiekt nie jest użytkowany. Warto wówczas zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy Kancelarii Nieruchomości.

Skupujemy różne trudne nieruchomości na podkarpackim rynku. Doskonale orientujemy się w formalnościach związanych z wykupem lokalu. Po otrzymaniu od Państwa chęci zbytu nieruchomości dokonujemy szybkiej i bezpłatnej wyceny. Następnie składamy propozycję cenową, zaś po jej zaakceptowaniu przystępujemy do podpisania umowy w obecności notariusza. W tym również czasie wypłacamy Państwu pieniądze gotówką lub przelewem bankowym.

 

Skup nieruchomości

Jaki lokal możesz nam sprzedać?

Pomagamy w łatwy i bezpieczny sposób uporać się z trudnościami sprzedaży lokali użytkowych. Nasze wsparcie jest szczególnie istotne dla osób planujących wyjazd lub przeprowadzkę i tym samym będących w potrzebie szybkiej sprzedaży lokalu użytkowego. Specjalizujemy się także w transakcjach nieruchomości powiązanych z kredytem hipotecznym oraz grożącą im egzekucją komorniczą.

Skupujemy nieruchomości z różnym stanem prawnym. Wśród nich oferujemy również skup lokali użytkowych:

  • z hipoteką;
  • zadłużonych;
  • ze służebnością / dożywociem;
  • z wpisem komorniczym;
  • bez pozwolenia na użytkowanie;
  • z pożyczką prywatną;
  • z udziałami w lokalu.

 

Skup lokali użytkowych – wycena

Wycena lokalu użytkowego jest uzależniona od obowiązujących w danej okolicy cen rynkowych. Na jej wysokość wpływają również inne czynniki, na przykład: położenie lokalu, wielkość, rok budowy, standard wykończenia czy dochodowość.

Prowadzona przez nas bezpłatna wycena lokalu zależy także od jego sytuacji prawnej:

lokale wolne od wad prawnychok. 80% wartości nieruchomości
lokale z wadami prawnymi zależnie od stopnia skomplikowania sprawy30-80% wartości nieruchomości

Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie pod kątem jego oczekiwań finansowych.
Po akceptacji wykonanej przez nas wyceny mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i doświadczenie w załatwieniu wszelkich formalności. Na wszystkie ewentualne pytania dotyczące Państwa lokalu bądź biura odpowiemy na bieżąco. Jest to usługa bezpłatna. Zapraszamy do kontaktu.

 

Podkarpacka Kancelaria Nieruchomości

Działamy szybko, bezpiecznie i skutecznie! Zaufało nam już mnóstwo Klientów.